Dermapen uygulaması, cilt problemlerinden, yaşlanma, ince çizgiler, ciltte oluşan çatlaklar ve derin akne izleri gibi sorunların tedavisi için yapıla bir işlemdir.

Dermapen cilt problemlerini etkin bir şekilde çözme kapasitesine sahip olan bu tedavi şekli, bir mikro iğneleme sistemi ile çalışan dermatoloji cihazı ile yapılır. Ayı zamanda bu cilt tedavisi yöntemi, Dermapen mikro iğneleme olarak da biliniyor. Esasen sağlık için yapılan bu tedavi yöntemi bazı cilt sorunların da çok gerekli oluyor.

Sağlıklı ve canlı görünen bir cilde sahip olmak isteyen kişiler, Dermapen uygulamasını gerek sosyal gereke psikolojik yönden kendilerini iyi hissetmek için Anemon Güzellik ve Kuaför Merkezimiz’de yaptırıyorlar.

Dermapen Nedir?

Hayatın getirdiği koşuşturmaların içinde, zaman zaman bakımsız kalan cildimizde, bazı kalıcı hasarlar oluşabiliyor. Özellikle mimik bölgelerinde meydana gelen ince çizgiler, yaşlanmaya bağlı kırışıklıklar, güneş lekeleri ve genişlemiş gözenekler hoş olmayan bir görüntüye sebep oluyor. Uzun yıllardan beri uygulanan Dermapen tedavisi bu sorunları ortadan kaldırıyor. Anemon Güzellik ve Kuaför Merkezimiz’de Dermapen tedavisi yaptıran müşterilerimiz daha canlı ve daha güzel bir cilde kavuşarak mutlu oluyorlar.

Dermapen Ne İçin Yapılır?

Günlük koşuşturma içinde bakımsız kalan ciltlerimizde oluşan olumsuz görüntülerin, cilt kusurlarının düzeltmesi için uygulanan tedavi yöntemine Dermapen deniliyor. Cilt sorunları ile mücadele eden bu tedavi şekli güzellik merkezlerinde de yapılıyor. Anemon Güzellik ve Kuaför Salonu’nda bu tedavi yöntemi, cilt sorunları ve cilt gençleştirmek için büyük bir özenle yapılıyor.

Bir mikro iğneleme sistemi ile çalışan dermatoloji cihazıyla yapılan tedavi yöntemi, ayını zamanda cildin sıkılaştırılması ve yenilenmesi üzerinde de etkili oluyor.

Dermapen cihazı ile yapılan bu tedavi edici yöntem şu problemler için yapılıyor:

 • Kalıcı ve Derik akne izleri için
 • Sivilce lekeleri için
 • Yaşlanmaya bağlı kırışıklar için
 • İnce ve kalın mimiz izleri için
 • Darbeler nede ile kalıcı olan izler için
 • Derin yara izleri için
 • Büyük gözenekler için
 • Sarkmış ciltler için
 • Cilt tonlarını düzenlemek için
 • Bacak ve karın çatlakları için
 • Saç dökülmesine sebep olan, saç diplerindeki sivilceler için

Dermapen Tedavisi Nasıl Yapılır?

Dermapen dermatoloji cihazı ile yapılan bir tedavi edici uygulama şeklidir. Bu cihazın iğneleri bildiğimiz akupunktur iğnelerinin sıklaştırılmış haline benzer ve cilt uyarıcı özelliğe sahiptir.

Akupunktur gibi olup, ancak farklı amaç için la kullanılan bu cihazlı tedavi yöntemi, ağrıların azaltılması için değil de, cildin uyarılarak yenilenmesini sağlamak için yapılıyor. En iyi Dermapen yöntemi uzman ekibi ile Anemon Güzellik ve Kuaför Salonu’nda yapılıyor.