Yüzümüzün ifade duyusunu yansıtmamızda büyük rol oynayan kaşlarımız yüz görüntümüz için önemlidir. Kaşlarımızın yapısı her ne şekilde olursa olsun fark etmeksizin kaşlarımız bizim duygu ve düşünce ifademizi yansıtan bir parçamızdır. Kaş yapımızı ve kaş şeklimizi beğenmiyor olabiliriz.  Ayrıca bunu dert etmemize de hiç gerek yok.

Kaş alımı konusunda uzman olan kişiler kaşlarımızı gerekli uygulamalar ve bazı teknikleri kullanarak düzeltebilir ve kaşlarımızı güzelleştirebiliyorlar. Kaş alma konusunda çok başarılı olan Anemon Güzellik ve Kuaför Salonu çalışanlarına kaşlarımızı güvenle aldırabiliriz. Bu salonun misafirleri aldırdıkları kaşlarından çok memnunlar.

Kaş Alımı Neden Önemlidir?

Esasen beceri ve donanım gerektiren kaş alma bir yetenek işidir. Kaşlarımızın alınması ile birden değişime uğrayan yüz görüntümüz mutlaka becerikli eller tarafından yapılmalıdır. Kendi kaşlarımızı kendimiz alabiliriz.

Ama bizim kendi kaşlarımızı almamız sadece cımbızla kaş tellerini koparmaktan ibaret olacaktır. Bu da çok fazla kaşlarımızı değiştiremez. Anemon Güzellik ve Kuaför Salonu’nda, kaş alma işleminde uzman olan çalışanların, kaş alma teknikleri ve kaşlara uyguladıkları bilgi donanım ile yaptıkları müdahaleler ile kaşlarımız ve yüzümüze bambaşka bir ifadeye kavuşuyor.

Kaş Alımı Nasıl Yapılıyor?

Mükemmel kaşların sahip olmanın sırrı kaşlarımızı doğru şekillendirmekten geçiyor. Kaş tipimiz ve kaş yapımız İster ince kalın mühim olan kaşlarımızı nasıl şekillendireceğimizdir. Aslında kaş almanın da bir matematiği olduğunu kabul etmez zorundayız. Yani yüzünüzdeki bütün organlarımızın belli bir orantıda olduğu için kaşlarımızı da şekillendirirken bu dengeyi korumak zorundayız.

Kaşlarımızı kaş alma tekniklerine hâkim uzman kişilere aldırmamız mantıklı ve yerinde bir karar olacaktır. Bu sebeple kaş alma uzmanı olan Anemon Güzellik ve Kuaför Salonu’nu tavsiye ediyoruz. Bu salonun kaş aldırdıkları pek çok mutlu ve memnun misafirleri var.

Kaş Almada Yapılan Yanlışlar Nelerdir?

Kaşlarımız kesinlikle yüzümüzün en önemli bölgesidir. Kaşlarımıza uzmanlar tarafından yapılan doğru kaş tasarımı ve doğru müdahale yüz şeklimiz ve ifadelerimizi değiştiriyor. Kaş almayı hafife alarak bu işlemi kendimiz yapmaya kalkarsak kaş almada bazı hataları yapabilir ve buda bizi sıkıntılı bir dönemin içine sürükler. Kaşlarımızı almaya çalışırken yapacağımız hatalardan bazıları şunlardır:

  • Kaşlarımıza yanlış yerden kavis vermek hatalı olur.
  • Cımbızla kaşlarımızın üst kısımlarını almak hatalı olur.
  • Aynaya çok yaklaşarak kaşlarımız almak hatalı olur.
  • Kaş şablonları hakkında bilgi sahibi olmadan kaş almaya çalışmak hatalı olur.

Kaşlarımızı alırken, bu hatalara düşerek risk almak yerine, Anemon Güzellik ve Kuaför Salonu’na giderek kaşlarınızın, tasarımı ve aldırmasını uzmanlara yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz.