Yaz aylarının gelmesi ile başlayan telaşlar içerisinde tatile hazırlık ilk sıralarda yer alıyor. Bakımlı hanımlar tatil hazırlığını daha kış Aylarında başladılar. İstenmeyen tüylerden tamamen kurtulmak isteyen bayanlar bu derdi kökünden hallederek her zaman tatile hazır olacaklar.

Peki, bu nasıl olacak? Diyorsanız, elbette lazer epilasyon ile olacak. İste sizde istenmeyen tüylerinizden şikâyetçi iseniz ve bu tüylerinizi tamamen yok etmek istiyorsanız. O zaman sizde hemen kendinize bu işin uzmanı olan bir güzellik salonu seçmelisiniz.

Fakat bazı lazer makineleri eski model olduğu için yapılan lazer epilasyon işlemi tam olmayabiliyor. Ve yok edilmeye çalışılan tüyler zaman içinde tekrar çıkabiliyor. Bunun için seçtiğiniz lazer epilasyon işlemini uygulamak için doğru seçimi yapmalısınız. Gaziantep Anemon Güzellik ve Kuaför olarak Gaziantep’te yılladır lazer epilasyon yapıyoruz. Ve yaptığımız epilasyon uygulamasından memnun olan müşterilerimizin memnuniyet yazılarını okumanızı tavsiye ederiz.

Lazer Epilasyon Nedir ve Nasıl Uygulanır?

Her geçen gün daha sık duyduğumuz lazer epilasyonu artık pek çok kişi yaptırıyor. Lazer epilasyon uygulaması istenmeyen tüylerin köklerinin bir makine ile yok edilmesidir. Lazer ışınları ile yok edilen tüyler, birkaç seansta yapılır ve yok edilen kıl kökleri pasifleşerek tekrar kıl çıkma durumu meydana gelmez. Esasen eskiden çok zahmetli yollar ile tüy problemlerine çözümler aranıyordu ancak, şimdi bu işlem lazer epilasyon yöntemi ile kolay ve acısız bir şekilde çözümleniyor.

Bu işin ustası olarak Gaziantep Anemon Güzellik ve Kuaför Merkezi’mizde Lazer Epilasyon işlemi ile ağrısız ve acısız bir şekilde istenmeyen tüylerinizden kalıcı olacak şekilde kurtulabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanır?

Lazer epilasyon, artık ülkemizde sık kullanılan ve başarılı sonuçlar veren bir yöntemdir. İstenmeyen kıllardan kurtulmak için kullanılan lazer epilasyon uygulaması birkaç yöntemle yapılıyor. Tüyleri yok etmek için uygulanan lazer epilasyon yöntemlerinin hepsi de ağrısız ve acısız oluyor. Lazer ile yok edilmek istenen tüylerin kıl kökleri lazer ışınları ile pasifleştiriyor ve işlem gören kıl köklerinin yerinden tekrar kıl çıkmıyor. Gaziantep Anemon Güzellik ve Kuaför Merkezi’mizde vücudunuzdaki istemediğimiz bütün bölgelerimizdeki kılları lazer epilasyon yöntemi ile yok edebiliyoruz.

Lazer Epilasyon Hakkında Merak Edilen Sorular

Lazer epilasyon hakkında en çok merak edilen soruların cevapları şu şekilde oluyor:

Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürüyor?

Lazer epilasyon işlemi kişinin tüy cinsine göre farklı seanslarda tamamlanıyor.

Lazer Epilasyon Kalıcı Oluyor mu?

Lazer epilasyon uygulaması kılları tamamen yok etmiyor. Sadece kıl köklerini pasifleştiriyor ve işlem gören kıl köklerinden kıllar büyümüyor. Gaziantep Anemon Güzellik ve Kuaför garantisi ile yapılan lazer epilasyon uygulaması kalıcı oluyor.

Lazer Epilasyon Acıtıyor Mu?

Lazer epilasyon işlemi kesinlikle acısız ve ağrısız olarak yapılıyor.

Lazer Epilasyon Kimlere Yapılıyor?

Lazer epilasyon işlemi ergenlik çağını doldurmuş her kese uygulanabiliyor.