Cildinizi daima genç tutmayı istemez misiniz? O zaman dermapen ile tanışma vaktiniz gelmiş demektir. Gaziantep dermapen işlemleri ile Anemon Güzellik Merkezi cildinizi gençleştirir ve güzelliğine güzellik katar.

Dermapen işlemi cildinizdeki genişlemeye başlamış gözenekleri, yüz hatlarınıza oluşmaya başlamış ince çizgi ve yaşlılık belirtisi kırışıklıkları ve buna benzer tüm negatif etkileri düzeltmenizi ve daha sıkı ve genç görünen bir cilde sahip olmanızı sağlar. Dermapen Gaziantep ilinde her geçen gün kadınlar ve erkekler arasında gittikçe popüler olmaya başlarken bu hizmetten en iyi şekilde yararlanmak için Anemon Güzellik Merkezi olarak daima yanınızdayız.

2012 yılında ABD’de en iyi cilt gençleştirme yöntemi seçilen ve oldukça faydalı bir iğneli işlem olan dermapen, cildin üst tabakası olan epidermise zarar vermeden, cildinizi soymadan veya tahriş etmeden uygulanan etkili bir yöntemdir. Yaşlılık belirtisi tüm izleri minimuma indirip tamamen ortadan kaldırabilen dermapen işlemi en çok yüz hatlarında kullanıldığı gibi el ve boyun bölgelerinde de kullanılabilmektedir. Dermapen işlemin başlıca avantajları şunlardır:

  • Mevsim farketmeksizin gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.
  • İşlem sonrası yüzünüzde hiçbir şekilde yazık, iz veya yara oluşmaz.
  • İnce ve hassas olsun tüm deri tiplerine uygun bir işlemdir.
  • Koyu tenlerde lazer işlemleri gibi uygulanamamazlık durumu yoktur.
  • Sadece yüzünüz için değil, el ve boyun bölgelerinde de kullanabilirsiniz.
  • Dermapen cihazının yapısı sayesinde yüzünüzde çok derinde ve uçta kalan bölgelere dahi uygulanabilir

Anemon Güzellik Merkezi kalitesi ve farkı ile Gaziantep dermapen işlemi yapılan bir salon aramanıza artık gerek yok. Hemen bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.