Brezilya fönü, özel bir keratin takviyesi karışımı ile yapılan ve 6 aya kadar saçları düzleştiren bir fön yöntemidir. Gaziantep brezilya fönü yapan kuaförler açısından çok zengin değildir ancak Anemon Kuaför Salonu ile brezilya fönü yaptırarak saçlarınızın 6 aya kadar düz kalmasının keyfini çıkarabilirsiniz.

Yaklaşık 3-4 saat süren bir işlem süresi olan brezilya fönü uzman bir kuaför tarafından yapıldığı takdirde harika bir kuaför işlemidir ancak yapılırken çok dikkatli olması gereken ve mutlaka uzmanlık gerektiren bir iştir. Yanlış ellerde yapılan brezilya fönü çok kötü sonuçlara sebebiyet verip saçlarınıza kalıcı zararlar verebilir. Bu nedenle de Anemon Kuaför gibi işin uzmanı bir kuaförde yaptırmak en doğrusudur.

Brezilya fönü fiyat olarak da normal fön işleminden doğal olarak ayrılmaktadır. Gaziantep brezilya fönü fiyatları diye arattığınızda çok çeşitli fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Bunun sebebi ise kullanılan malzemelerin kalitesi, kalıcılığı ve işi yapan uzmanın yeterliliğidir. Anemon Kuaför Salonu olarak Gaziantep brezilya fönü fiyatı olarak en uygun fiyatlara en kaliteli ve kalıcı brezilya fönü hizmetini sunmaktayız.

Brezilya fönü özellikle saçları dalgalı, kıvırcık ve dağınık olan kadınlar için harika bir işlemdir. Zararlı bir işlem değildir çünkü saça her gün fön çekmektense 6 ayda bir kullanılan bir işlem daha yararlıdır. Ayrıca brezilya fönü malzemeleri veya brezilya fönü ürünleri de saçlar için önemli bir protein olan keratin maddesi içermektedir. Bundan dolayı da brezilya fönünün zararlı olduğu söylenemez.

Anemon Kuaför Salonu, işlemlerde kullandığı sınıfın en kaliteli ve güvenilir brezilya fönü malzemeleri ile müşterilerine kusursuz bir brezilya fönü deneyimi yaşatmaktadır. Gaziantep brezilya fönü aramalarınıza son verip hemen bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.