Kaş laminasyonu, kaşlarınıza yeni bir görünüm ve hacim kazandırarak daha uzun süre şeklini korumasını sağlayan bir kuaför işlemidir. Gaziantep kaş laminasyonu nedir diye arayan birçok müşterimize Anemon Güzellik Merkezi olarak kusursuz kaş laminasyonu hizmeti vererek kaş laminasyonunun Gaziantep öncülüğü yapmaktan gurur duymaktayız.

Kaş laminasyonu; kaşları aşağı yöne dönük, sert kıl yapısına sahip, içe doğru kıvrılan, kısa ve üste doğru kaldırılamayan kaşlara uygulanmaktadır. Uygulama sonrası kaşlar rahat bir şekilde şekil alarak daha kolay forma girmektedir. Uygulama ise kaş botoksu adı verilen bir işlemdir. Kaş botoksu uygulaması diğer botoks işlemleri gibi enjekte yoluyla yapılan bir işlem değildir ve tamamen doğaldır.

Önce kaş şampuanları ile kaşlar makyaj kalıntılarından ve kirlerinden arındırılır. Daha sonra yapılan kaş botoksu işlemi ve sonrasında yapılan işlemlerle uygulaması sona eren kaş laminasyonu ile kaşların simetrik yapısı, yanlış yöne doğru eğilimli büyümesi, istenen şekli ve rengi almaması problemleri tamamen çözülür. Bu sayede kaşlar ideal, sağlıklı ve güçlü bir görünüme kavuşur. Ayrıca kaş botoksu işleminde kullanılan protein kaşları besleyerek uzun süre korumaya yardımcı olur. İşlem sonrasında kaş alımı ve kaş boyaması hizmetleri gerçekleştirilir. Kaş kınası isteyen müşterilerimize ise 2 gün beklemeleri tavsiye edilir.

Kalıcılığı 6-8 hafta süren kaş laminasyonu hizmeti alarak kaşlarınızı güçlendirmek için Anemon Güzellik Salonu‘na bekleriz. İletişim bilgilerimizden çalışma saatlerimiz içerisinde arayarak detaylı bilgi alabilir ve randevu oluşturarak kaşlarınıza hak ettiği ilgiyi gösterebilirsiniz.