El & ayak bakımı, soğuk havalardan kaynaklanan sorunlarda dahil olmak üzere yıpranan el ve ayakların bakım yapılarak canlandırılması ve korunması işlemidir. Gaziantep el & ayak bakımı hizmetlerimizle Anemon Güzellik olarak sizlere eşsiz bir bakım hizmeti vermekteyiz.

Birçok kişi el & ayak bakımını nemlendirmeden ibaret sanmaktadır ve evde yapılan uygulamalar da bu yöndedir ancak bu ciddi bir yanlıştır. Bu tür uygulamalar az da olsa bir fayda sağlayabilir ancak gerçek anlamda bir el & ayak bakımının sağladığı avantajları sağlayamaz. Gerçek bir el & ayak bakımı kötü enfeksiyonlara ve kanser gibi ileri boyutlu hastalıklara karşı koruma sağlayabilir.

El & ayak bakımı sadece güzellik işlemi olarak algılanmamalı çünkü bu tür işlemler cildinizi yumuşatırken aynı zamanda da sağlıklı tutmaktadır. Ayrıca diğer tüm cilt bakımlarından daha önemlidir çünkü başta elleriniz ve ayaklarınız günlük hayatta en çok kullandığınız bölgelerdir. Bu yüzden de en çok onların bakıma ihtiyacı bulunmaktadır.

El & ayak bakımı işlemlerimiz özetle 4 adımdan oluşmaktadır:

  • Temizleme işlemi ile eller ve ayaklar tüm bakterilerden arındırılıp tüm gözenekler açılır.
  • Peeling ile sertleşmiş noktalar yumuşatılır ve üst tabaka tamamen nefes alır hale getirilir.
  • Maske ile bakım ürünlerinin etkisi ve iyice emilmesi sağlanır.
  • Nemlendirme ile ideal nem seviyesi yakalanır.

Gaziantep el & ayak bakım merkezi Anemon Güzellik ile ellerinize ve ayaklarınıza hak ettiği ilgiyi gösterin. Hemen bize ulaşın ve randevunuzu oluşturarak el & ayak bakımı hizmetimizin keyfini çıkarın.