İğneli epilasyon, tüy köklerine iğne yoluyla yollanan elektrik akımı ile tüylerin canlılığını yitirerek tüylenmenin bitmesini sağlayan bir epilasyon işlemidir. Gaziantep iğneli epilasyon merkezleri arasında uzmanlığıyla farkını ortaya koyan Anemon Güzellik Merkezi ile istenmeyen tüylerinize son verebilirsiniz.

İğneli epilasyon işlemi lazer epilasyon işlemine göre biraz daha ağrılı ve detaylı bir işlemdir ancak istenilen sonuca ulaşmak açısından mükemmeldir. İşlemin yapılabilmesi için hastanın kıllarını tamamen aldıktan sonra bir miktar uzamasına izin vermesi gerekmektedir. İşlem seanslarında köklere uygulanan iğneli elektrik akımı ile kıl köklerinin işlevselliği azaltılarak zamanla yok edilmesi sağlanmaktadır. İğneli epilasyon ile her bir kıl köküne işlem uygulandığından etkisi oldukça yüksektir.

Gaziantep iğneli epilasyon yapan hastaneler ve güzellik merkezleri açısından hatrı sayılır bir sayıda işlem merkezine sahip olsa da işlemin işin ehli bir uzman tarafından yapılması çok önemlidir. Bu nedenle de hastalar veya müşteriler her iğneli epilasyon merkezine güvenememektedir. Sadece işlemlerden dolayı değil işlem öncesi ve sonrası yapılacak uyarılar ve bilgilendirmeler de hastalar için çok önemli olduğundan tercihler de bu noktada daha dikkatli yapılmaktadır.

Anemon Güzellik Merkezi ile Gaziantep iğneli epilasyon merkezimize gelerek istenmeyen tüylerinize hemen veda etmeye başlayabilirsiniz. İletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve hemen randevunuzu oluşturabilirsiniz.