Ombre; saçlarınıza radikal bir renk değişikliği yapmadan gölgelenmiş ve güneşte açılmışcasına hava katan saç renklendirme tekniğidir. Sombre ise uçlarda daha yoğun olan ve saç renginin 5 ton açığı tonlarda uygulanan bir saç renklendirme işlemidir. Gaziantep ombre & sombre işlemlerinde uzman bir kuaför ihtiyacınız var ise Anemon Kuaför olarak şu anda tam olarak doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz.

Kuaför hizmetleri arasında 2007 yılından sonra yerini alan ve trendlerdeki yerini kimselere bırakmayan ombre işlemi kadınların en çok tercih ettiği işlemlerden birisidir. Radikal bir değişiklik yapmadan saçınıza hava katmak için en etkili yöntem olan ombre ile havanızı bir anda değiştirebilirsiniz.

Gaziantep ombre işlemlerinde en çok tercih edilen kuaför Anemon Kuaför Salonu ile %100 başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Her saç rengine uygulanabilen ombre ile dolgun ve ışıltılı bir görünüme kavuşmak hiç de zor değil. Gaziantep en iyi ombre yapan kuaför hangisidir diye merak ediyorsanız şu anda Anemon Kuaför cevabını buldunuz demektir. Ayrıca Gaziantep ombre fiyatları kıyaslamalarında da kalite/fiyat oranına göre en uygun fiyatlandırma yine kuaför hizmetlerimizle ile Anemon Kuaför Salonu‘ndadır.

Sombre ise ombre işleminin tam tersidir ve bundan dolayı ters ombre olarak da bilinmektedir. Ombre işleminde saçlar 2-3 tona kadar açılabiliyorken sombre işlemlerde 5 tona kadar renklendirme ve gölgeleme yapılabilmektedir. Sombre işlemi daha yumuşak geçişlere sahip olduğundan daha doğal bir görünüm elde edilebilmektedir. Gaziantep sombre işlemlerimizle tüm müşterilerimize %100 memnuniyetle hizmet vermekteyiz. Anemon Kuaför ile Gaziantep en iyi sombre yapan yerler ve Gaziantep en iyi sombre yapan kuaför aramalarınıza artık son verebilirsiniz.

Gaziantep ombre & sombre işlemleri ile mükemmeliyetçi bir kuaför deneyimi yaşatan Anemon Kuaför Salonu ile hemen iletişime geçin ve randevunuzu alın. Uzman ekibimizle saçlarınızı mükemmelleştirelim.