Yüzümüzün ifade duyusunu yansıtmamızda büyük rol oynayan kaşlarımız, yüz görüntümüz için önemlidir. Kaşlarımızın yapısı her ne şekilde olursa olsun fark etmeksizin kaşlarımız bizim duygu ve düşünce ifademizi yansıtan bir parçamızdır. Kaş yapımızı ve kaş şeklimizi beğenmiyor olabiliriz. Ayrıca bunu dert etmemize de hiç gerek yok.

Kaş alımı konusunda uzman olan kişiler kaşlarımızı gerekli uygulamalar ve bazı teknikleri kullanarak düzeltebilir ve kaşlarımızı güzelleştirebilirler.

Gaziantep kaş alımı konusunda çok başarılı olan Anemon Güzellik Merkezi ve Kuaför Salonu çalışanlarına kaşlarınızı güvenle aldırabilirsiniz.

Kaş Alımı Neden Önemlidir?

Esasen beceri ve donanım gerektiren kaş alma bir yetenek işidir. Kaşlarımızın alınması ile birden değişime uğrayan yüz görüntümüz mutlaka becerikli eller tarafından yapılmalıdır. Kendi kaşlarımızı kendimiz de alabiliriz.

Ama bizim kendi kaşlarımızı almamız sadece cımbızla kaş tellerini koparmaktan ibaret olacaktır. Bu da çok fazla kaşlarımızı değiştiremez ve zarar verebilir. Anemon Güzellik ve Kuaför Salonu‘nda, kaş alma işleminde uzman olan çalışanların, kaş alma teknikleri ve kaşlara uyguladıkları bilgi donanım ile yaptıkları müdahaleler ile kaşlarımız ve yüzümüze bambaşka bir ifadeye kavuşuyor.

Kaş Alımı Nasıl Yapılıyor?

Mükemmel kaşlara sahip olmanın sırrı, kaşlarımızı doğru şekillendirmekten geçiyor. Kaş tipimiz ve kaş yapımız ister ince, ister kalın olsun mühim olan kaşlarımızı nasıl şekillendireceğimizdir. Aslında kaş almanın da bir matematiği olduğunu kabul etmez zorundayız. Yani yüzünüzdeki bütün özelliklerimiz belli bir orantıda olduğu için kaşlarımızı da şekillendirirken bu dengeyi korumak zorundayız.

Kaşlarımızı kaş alma tekniklerine hâkim uzman kişilere aldırmamız mantıklı ve yerinde bir karar olacaktır. Bu sebeple kaş alma uzmanı olan Anemon Güzellik ve Kuaför Salonu‘nu tavsiye ediyoruz.

Kaş Almada Yapılan Yanlışlar Nelerdir?

Kaşlarımız kesinlikle yüzümüzün en önemli bölgesidir. Kaşlarımıza uzmanlar tarafından yapılan doğru kaş tasarımı ve doğru müdahale yüz şeklimiz ve ifadelerimizi değiştiriyor. Kaş almayı hafife alarak bu işlemi kendimiz yapmaya kalkarsak kaş almada bazı hataları yapabiliriz ve bu da bizi sıkıntılı bir dönemin içine sürükler. Kaşlarımızı almaya çalışırken yapacağımız hatalardan bazıları şunlardır:

  • Kaşlarımıza yanlış yerden kavis vermek,
  • Cımbızla kaşlarımızın üst kısımlarını almak,
  • Aynaya çok yaklaşarak kaşlarımızı almak,
  • Kaş şablonları hakkında bilgi sahibi olmadan kaş almaya çalışmak.

Kaşlarımızı alırken, bu hatalara düşerek risk almak yerine, Anemon Güzellik ve Kuaför Salonu‘na giderek kaşlarınızın alım işlemini uzmanlara yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz.