Saçlarımız bizim için olmazsa olmaz bir parçamızdır. Saçlarımız aynaya baktığımızda bizi iyi hissettiren ve dış görünüşümüzü güzelleştiren unsurlardan birisidir. Bunun için saçlarımızın kesimi de görüntümüz için önemli olan işlemlerden biridir. Ayrıca sağlığımız için de saçlarımızı düzenli olarak kırıklardan arındırarak rahatlatmalı ve canlandırmalıyız.

Gaziantep saç kesim salonu Anemon Kuaför ile saçlarınızı dilediğiniz modelde ve size en çok yakışan şekliyle kestirebilirsiniz.

Saç Kesimi Neye Göre Yapılır?

Saç kesimini, kendimiz yapamadığımız için, en güvendiğimiz ve yeteneğinden emin olduğumuz kuaförlere bırakırız. Çünkü bu işin uzmanı olan ve saç kesiminde doğal bir yeteneğe sahip olan kuaförlerimiz; saçlarımızın kesimini, bilgi ve donanımları ile belirli uygulamalar ve belirli sosyal unsurları temel alarak saç kesimi yaparlar.

Saç kesiminde son derece yetenekli personele ve uzman bilgi & donanıma sahip olan Anemon Güzellik ve Kuaför Salonu‘nun profesyonelleri, misafirlerinin saç kesimlerini şunlara göre belirliyorlar:

  • Öncelikle misafirlerin isteklerine en uygun saç modelleri seçtirilir.
  • Yüzün köşeli yüz, yuvarlak yüz, kare yüz, oval yüz ve kalp şeklinde olan yüz tiplerinden birine uygun olarak en çok yakışacağı saç kesim modeli netleştirilir.
  • Saçların; ince telli, kalın telli, seyrek yapılı, gür yapılı, kıvırcık, dalgalı ve düz gibi tüm saç tiplerine göre en çok hangi kategoriye girdiği belirlenir ve saç kesimi buna göre yapılır.

Bu kriterler ve aşamalar doğrultusunda yapılan saç kesimlerinde %100 oranında müşteri memnuniyeti sağlanır ve misafirler saçlarından fazlasıyla memnun bir şekilde salondan ayrılırlar.

Saç Kesimi Yetenek ve Bilgi Gerektirir

Saçlarımızın görüntüsünün önemi kadar saç kesimi de nasıl göründüğümüzü etkiliyor. Aynaya baktığımızda kendimizi iyi hissetmemizde saçlarımız ve saç kesimimiz büyük rol oynuyor. Hele çabuk büyümeyen bir saç tipine sahipsek işte o zaman içimize sindiremediğimiz saçlar ile aynaya bakmak bir işkenceye dönüşüyor.

Bu sebeple saçlarımızı asla güvenmediğimiz ve tanımadığımız yerlere kestirmemeliyiz. Gaziantep’te Anemon Güzellik ve Kuaför Salonu‘nun misafirleri, saç kesimlerinden sonra kuaför salonundan mutlu bir şekilde ayrılıyorlarsa, bu, işletmenin ve personelin yeteneği ile becerisi sayesindedir.

Saç Kesimi Neden Önemlidir?

Saçlarımız, bizim dış görüntümüzü güzelleştiren, hatta bizim kişiliğimizin sırlarını veren etken bir parçamızdır. Saçlarımız istediğimiz gibi olmadığı zaman mutsuz ve karamsar olur, saçlarımız istediğimiz gibi olursa neşeli ve son derece mutlu oluruz.

Çok emek ve değer verdiğimiz saçlarımızın kesimini elbette ki uzman ellere bırakmalıyız. Anemon Güzellik ve Kuaför Salonu, saç kesiminde çığır açarak, misafirlerinin saçlarını kusursuz kesmenin ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamanın gururunu yaşıyorlar.