Dermapen uygulaması; cilt problemleri, yaşlanma, ince çizgiler, ciltte oluşan çatlaklar ve derin akne izleri gibi sorunların tedavisi için yapılan bir işlemdir.

Cilt problemlerini etkin bir şekilde çözme kapasitesine sahip olan bu tedavi şekli, bir mikro iğneleme sistemi ile çalışan dermatoloji cihazı ile yapılır. Aynı zamanda bu cilt tedavisi yöntemi, Dermapen mikro iğneleme olarak da biliniyor. Esasen sağlık için yapılan bu tedavi yöntemi bazı cilt sorunlarında çok gerekli olabiliyor.

Sağlıklı ve canlı görünen bir cilde sahip olmak isteyen kişiler, dermapen uygulamasını gerek sosyal gerekse de psikolojik yönden kendilerini iyi hissetmek için Anemon Güzellik ve Kuaför Merkezi‘nde gönül rahatlığı ile yaptırabilirler. Gaziantep dermapen denilince ilk akla gelen salon olan Anemon, müşterilerine %100 memnuniyet garantili dermapen hizmeti sunmaktadır.

Dermapen Nedir?

Hayatın getirdiği koşuşturmaların içinde, zaman zaman bakımsız kalan cildimizde, bazı kalıcı hasarlar oluşabiliyor. Özellikle mimik bölgelerinde meydana gelen ince çizgiler, yaşlanmaya bağlı kırışıklıklar, güneş lekeleri ve genişlemiş gözenekler hoş olmayan bir görüntüye sebep oluyor.

Uzun yıllardan beri uygulanan dermapen tedavisi bu sorunları ortadan kaldırıyor. Anemon Güzellik ve Kuaför Merkezi‘nde dermapen tedavisi yaptıran müşteriler, daha canlı ve daha güzel bir cilde kavuşarak mutlu oluyorlar.

Dermapen Ne İçin Yapılır?

Günlük koşuşturma içinde bakımsız kalan ciltlerimizde oluşan olumsuz görüntülerin, cilt kusurlarının düzeltilmesi için uygulanan tedavi yöntemine dermapen deniliyor. Cilt sorunları ile mücadele eden bu tedavi şekli güzellik merkezlerinde de yapılıyor. Anemon Güzellik ve Kuaför Salonu‘nda bu tedavi yöntemi, cilt sorunları ve cilt gençleştirmek için büyük bir özenle yapılıyor.

Bir mikro iğneleme sistemi ile çalışan dermatoloji cihazıyla yapılan tedavi yöntemi, aynı zamanda cildin sıkılaştırılması ve yenilenmesi üzerinde de etkili oluyor.

Dermapen cihazı ile yapılan bu tedavi edici yöntem şu problemler için yapılıyor:

 • Kalıcı ve derin akne izleri,
 • Sivilce lekeleri,
 • Yaşlanmaya bağlı kırışıklar,
 • İnce ve kalın mimik izleri,
 • Darbeler sonucu kalıcı olan izler,
 • Derin yara izleri,
 • Büyük gözenekler,
 • Sarkmış ciltler,
 • Sağlıksız cilt tonları,
 • Bacak ve karın çatlakları,
 • Saç dökülmesine sebep olan, saç diplerindeki sivilceler.

Dermapen Tedavisi Nasıl Yapılır?

Dermapen, dermatoloji cihazı ile yapılan bir tedavi edici uygulama şeklidir. Bu cihazın iğneleri bildiğimiz akupunktur iğnelerinin sıklaştırılmış haline benzer ve cilt uyarıcı özelliğe sahiptir.

Akupunktur gibi olup, ancak farklı amaç için la kullanılan bu cihazlı tedavi yöntemi, ağrıların azaltılması için değil de, cildin uyarılarak yenilenmesini sağlamak için yapılıyor. En iyi dermapen uygulaması için ve daha detaylı bilgi için Anemon Güzellik ve Kuaför Salonu‘na bekleriz.